Zvečni si svoje fotografie do fotoknihy

fotokniha

Fotky sú skvelou spomienkou na zážitky a krásne okamihy. Či už z výletu, dovolenky alebo party s kamarátmi. Ja veľmi rada cestujem, spoznávam nové miesta a kultúru a ešte radšej si to dokumentujem pomocou fotoaparátu.

Mám neskutočne veľa fotiek a niekedy je naozaj náročne ich ustrážiť. Často nejaké stratím niekde v počítači, vymažem alebo tak.

Množstvo fotiek mám pohromade vďake mojej menšej „galérii“ na instagrame alebo i tu na blogu. Fotky v počítači sú síce skvelé ale miliónkrát krajšie je ich mať vytlačené pohromade vo fotoalbume s možnosťou kedykoľvek si ho prelistovať a zaspomínať nad danými okamžikmi.

Pomaličky si tvorím svoj vlastný fotoalbum. Už dlhšie som chcela vyskúšať  dať si vytvoriť  fotoknihu s mojimi vlastnými fotkami.

Dlhšie som váhala aké fotky zakomponovať do fotoknihy. Z jedného výletu všetky fotky alebo tie najlepšie z najlepších výletov? Nakoniec vyhrala prvá možnosť .

Fotokniha vznikla ako spomienka na Paríž. Krajšia spomienka z toho vzniknúť ani nemohla. Kniha je vo veľmi skvelej kvalite. Mohla som si ju navrhnúť podľa seba ako som len chcela.  Využila som na to program od saal-digital ktorý som si musela stiahnuť. V programe sa dá zvoliť rozmer podľa ponuky.

Je možné si zvoliť lesklé alebo matné stránky knihy. Počet strán, tvrdú alebo mäkkú väzbu knihy si môžte zvoliť tiež. Kreativite sa naozaj medze nekladú.  Nebolo to nič náročne a dá sa stým naozaj vyhrať do úplných detailov.

Ja som zvolila knihu skôr v čistom minimalistickom štýle. Takto to mám najradšej. 

Na stránkach saal-digital sa dá vytvoriť naozaj hocičo. Kalendáre, foto-zošity, plagáty ale aj obrazy.

spomienky, fotokniha

Takou fotoknihou dokážete potešiť naozaj nie len seba a uchovať spomienky v nádhernej forme ale aj obdarovať svojich blízkych, kamarátov či svoju najdrahšiu polovičku. Takýto darček by potešil veľmi aj mňa.

S mojou prvou fotoknihou som naozaj spokojná a verím, že to nie je určite tá posledná. Je to naozaj skvelá forma ako si archivovať svoje fotky a spomienky.

MATE VLASTNÚ FOTOKNIHU? AK NIE, POTEŠILA BY VÁS AKO DARČEK?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *