V jednom z najväčších vodných parkov v Európe!

Snom každého malého dieťaťa je určite návšteva zábavného parku. Tak to bolo aj u mňa. Podarilo sa mi to síce splniť až v dospelosti ale predsa, aj tak som si to užila na plno. Počas zájazdu do Francúzska sme navštívili aj tento zábavný park Marineland. Park sa nachádza v meste Antibes kde sme aj bývali.

vodny park

Mesto Antibes je naozaj nádherne a pláže su takisto nádherne ako po celom azúrovom pobreží. Počasie bolo priam dokonalé a užili sme si kúpanie v mori i oddych na pláži.  V meste sa nachádza aj krásna galéria známeho umelca Picassa a jeho socha v prekrásnom prístave.

Zábavný park MARINELAND sme si užili naplno. Najradšej spomínam na show s kosatkami a delfínmi. Bolo to prekrásne. Tento zoologický zábavný park je jeden z najnavštevovanejších vo Francúzsku. A taktiež jeden z mála, ktorý predstavuje aj show s kosatkami a je miestom kde môžte vidieť aj ľadové medvede.

V celom parku sa nachádza delfinárium, vodný svet aj s tunelom do ktorého vojdete a nad vami plávu raje či žraloky. Úžasný zážitok. Je tam aj park pre menšie deti alebo aj minigolf. Okrem spomínaných zvierat je tam aj výstava morských levíc, tučniakov či vodných vtákov ,pelikánov a plameniakov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *